Latest fixtures

DATE TIME HOME   AWAY VENUE
U19A Boys Cup
19/10/2017 12:00

Crescent Comprehensive

Pres Brothers Cork

Crescent Comprehensive
19/10/2017 13:00

Colaiste Chiarain Leixlip

IS Killorglin

Leixlip Centre
20/10/2017 12:30

Mercy Mounthawk

CBC Cork

Mercy Mounthawk
20/10/2017 13:00

St Malachys College

Summerhill College

St Malachys College Belfast
U19B Boys Cup
19/10/2017 13:00

Colaiste Baile an Chlair

St Olivers Drogheda

Colaiste Baile an Chlair
20/10/2017 11:30

St Pauls Monasterevin

Blackrock College

St Pauls Monasterevin
20/10/2017 12:00

Colaiste Mhuire Crosshaven

Kilkenny CBS

Colaiste Mhuire Crosshaven
20/10/2017 13:00

St Pauls Oughterard

Colaiste Choilmcille Ballyshannon

St Pauls Oughterard
24/10/2017 11:30

Colaiste Einde

Pres Athenry

NUIG Galway
24/10/2017 13:00

Colaiste an Spioraid Naoimh

St Clements College

Neptune Stadium
U19C Boys Cup
19/10/2017 12:00

North Monastery CBS Cork

St Munchins-Limerick

Neptune Stadium
20/10/2017 12:30

Colaiste na Hinse

Sligo Grammar School

Colaiste na Hinse
20/10/2017 13:00

Patrician HS Carrickmacross

St Michaels Ballsbridge

Kingscourt Community Hall
24/10/2017 14:15

Old Bawn CS

St Colmcilles Knocklyon

Old Bawn CS
U19C Girls Cup
19/10/2017 12:00

St Joes Ballybunion

Colaiste Muire Ennis

St Joes Ballybunion
19/10/2017 12:00

St Louis Carrickmacross

Carrick on Shannon CS

St Louis Carrickmacross
20/10/2017 11:30

Colaiste Treasa Kanturk

Colaiste Pobail Setanta

Colaiste Treasa Kanturk
U16A Boys Cup
19/10/2017 12:00

Colaiste Eanna

Colaiste Iognaid

Colaiste Einde
20/10/2017 11:00

Calasanctius Oranmore

St Joes Bish

Calsanctius College
20/10/2017 14:00

St Mary's CBS The Green Tralee

Presentation Bray

St Mary's CBS The Green Tralee
23/10/2017 11:30

St Marys Galway

St Malachys College

St Marys Galway
U16A Girls Cup
19/10/2017 12:00

Scoil Phobail Sliabh Luachra Rathmore

Jesus & Mary Salerno

Scoil Phobail Sliabh Luachra Rathmore
19/10/2017 13:30

St Vincents SS-Cork

Scoil Chriost Ri Portlaoise

St Vincents
23/10/2017 13:00

Our Ladys Castleblaney

Colaiste Einde

Our Lady's Castleblayney
23/10/2017 14:00

Colaiste Chiarain Leixlip

Regina Mundi Cork

Leixlip Centre
U16C Girls Cup
19/10/2017 12:00

Glenamaddy CS

St Joes Rochfortbridge

Glenamaddy CS
19/10/2017 12:00

Scoil Chonglais Baltinglass

Old Bawn CS

Scoil Chonglais Baltinglass
19/10/2017 13:30

Mercy Sligo

Larkin CC

Mercy Sligo
23/10/2017 13:00

Ard Scoil na Mara, Tramore

St Colmcilles Knocklyon

Ard Scoil na Mara, Tramore
National Intermediate Club Competition Men
20/10/2017 20:30

Neptune .

Blue Demons

Neptune Stadium
21/10/2017 17:15

Glasnevin BC

Cork Celts

Mount Temple School Malahide Road
21/10/2017 19:30

St Vincents 1st Team

Drogheda Bullets

DCU Complex
22/10/2017 14:00

Killester 2

Waterford Vikings

St Davids CBS Artane
22/10/2017 15:00

Tolka Rovers

Barrow Rovers Dublin

Tolka Rovers SC
22/10/2017 17:00

BC Carlow

East Cavan Eagles

Old Leighlin Community Hall
22/10/2017 19:30

UCD Marian

KUBS BC

Oatlands
U19A Girls Cup
20/10/2017 12:00

Colaiste Chiarain Leixlip

Dunshaughlin CC

Leixlip Centre
20/10/2017 14:00

Gort CS

Crescent Comprehensive

Gort CS
U19B Girls Cup
20/10/2017 12:00

Castlerea CS

St Ronan's Lurgan

The Hub
23/10/2017 13:15

Colaiste Bhride-Clondalkin

Muckross Park College

Colaiste Bhride-Clondalkin
U16B Boys Cup
20/10/2017 14:00

Pres Athenry

Colaiste an Spioraid Naoimh

Pres Athenry
U16B Girls Cup
20/10/2017 12:00

St Aloysius Carrigtwohill

Causeway Comprehensive

St Aloysius Carrigtwohill
20/10/2017 13:15

Colaiste Bhride-Clondalkin

St Pats Academy Dungannon

Colaiste Bhride-Clondalkin
24/10/2017 13:00

Presentation SS Tralee

Tarbert Comp

Presentation SS Tralee
Hula Hoops U18 Mens National Cup Pre Lim
21/10/2017 15:00

Limerick Lions

Fr Mathews

St Clements College
21/10/2017 16:30

Dublin Lions

Ballincollig

Colaiste Bride
21/10/2017 17:00

Gneeveguilla

St Brendans Tralee

Rathmore Grammar
21/10/2017 17:00

Portlaoise Panthers

Killester

St Marys Sports Hall
21/10/2017 18:00

Moycullen BC

UCD Marian

Colaiste Iognaid
21/10/2017 19:00

Blue Demons

Ongar Chasers

Parochial Hall
22/10/2017 14:00

Drogheda Bullets

Kildare Gliders

St Marys Drogheda
National Intermediate Club Competition Women
21/10/2017 16:00

East Cavan Eagles

Tolka Rovers

Virginia Cavan
Hula Hoops Mens National Cup
21/10/2017 18:00

Griffith College Swords Thunder

DCU Saints

ALSAA-Dublin
21/10/2017 20:00

Black Amber Templeogue

Belfast Star

Oblates
21/10/2017 20:00

KUBS BC

UCC Demons

Greendale
22/10/2017 15:30

Moycullen

Maree

The Jes
Hula Hoops Presidents Cup
21/10/2017 15:00

LYIT Donegal

Keanes Supervalu Killorglin

Bishops Field
21/10/2017 16:00

Ballincollig

Dublin Lions

Ballincollig CS
21/10/2017 16:00

IT Carlow Basketball

Neptune

Barrow Centre-IT Carlow
21/10/2017 17:00

Paris Texas Kilkenny

Ulster University Elks

O Loughlin Gaels Gym
21/10/2017 17:15

Portlaoise Panthers

EJ Sligo All-Stars

St Marys Sports Hall
21/10/2017 18:00

Fr Mathews

LIT Celtics

Colaiste Chriost Ri
Mens Super League
21/10/2017 19:00

UCD Marian

Pyrobel Killester

UCD
Womens Super League
21/10/2017 15:00

NUIG Mystics

Ambassador UCC Glanmire

Colaiste Iognaid
21/10/2017 18:00

Pyrobel Killester

Portlaoise Panthers

IWA-Clontarf
21/10/2017 19:30

Courtyard Liffey Celtics

Singleton SuperValu Brunell

Leixlip Centre
22/10/2017 15:30

DCU Mercy

IT Carlow Basketball

DCU Complex
Womens Division 1
21/10/2017 19:00

Marble City Hawks

Meteors

O Loughlins GAA
21/10/2017 19:30

Fabplus North West

Fr Mathews

Ballyshannon
22/10/2017 15:00

Ulster University Elks

Griffith College Swords Thunder

UUJ
Official Partners